יצירת נוכחות דיגיטלית

בקבסה נקים עבורכם אתרים לפי בקשתכם: אתרי תדמית, דפי נחיתה ואתרים מסוגים שונים ומגוונים לכל מטרה. אנחנו כאן עבורכם ומוכנים להפוך את כולם למציאות. אתם תזדקקו לאפיון מקדים, לעיצוב אלמנטים כגון לוגו המוכנים מראש, ותמונות וטקסטים. באם כל אחד מהמרכיבים הללו חסרים – אנחנו כאן בכדי לעזור לכם גם בזה.

כל האתרים ודפי נחיתה שאנו יוצרים הם רספונסיבים (מותאמים לניידים) ופתוחים לעריכת שינויים על ידי הלקוח. בסוף הקמת האתר תקבלו הדרכת תפעול מתועדת (צילום מסך בווידאו) אישית, וכמובן שאנחנו פה, לכל שאלה גם אחרי סיום תהליך הקמת האתר.

הרעיון שיוביל את הלקוחות בול למטרה

או, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

יצירת נוכחות דיגיטלית

בעולם של היום, אם אינכם קיימים במדיות דיגיטליות מגוונות, אתם כאילו שאינכם קיימים. פייסבוק, אינסטגרם ודומיהם מצריכים גישה שונה בשפה ויזואלית מתומצתת ואחרת בכדי ליצור סחף ויראלי של עניין. אתם צריכים אסטרטגיה המשלבת בתוכה טקסטים, תמונות ואימאג'ים מחוברים יחד ומוכנים להפצה שיעשו את העבודה. ואת זה בדיוק אנחנו יודעים לעשות!

יש לכם מוצר או שירות שאתם רוצים למכור?

תפור למידות העסק

פשוט לעריכה

מותאם לניידים

מקבץ קטן של עבודות שלנו

עיצוב למדיה דיגיטלית

במשרד העיצוב של קבסה נעזור לכם להעביר את המסר באופן שלא ניתן יהיה להתעלם ממנו. נעצב לכם מגוון רחב של מוצרים ברמה גבוהה לכל אחד מהמדיות והרשתות החברתיות שבהן אתם חפצים להיות נוכחים.

הזמינו עכשיו ותקבלו שירות אישי יעיל ומקצועי הכולל אפיון סגנון בהתאמה לקהל היעד, תכנון, עיצוב, בנייה, רכישה ושיוך לדומיין (שם האתר)*, טיפול בהעלאה לשרת ויצירת נוכחות דיגיטלית חזקה ברשת. 

*כולל יכולת עריכת והוספת תוכן, וכמובן שהכל יוצג בכל גודל מסך אפשרי.

או, מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי