מדבקות חיתוך צורני

בקבסה ניתן בשיטות חיתוך מיוחדות ליצור שלטים עבור חלונות ראווה, מדבקות שיוספו למארזי חברה, יצירת מדבקות מיוחדות לרכבים או לכל מטרה אחרת. ניתן להדפיס מדבקה בצבע אחיד או כזו שעליה הודפס קובץ בצבעים מלאים. מדבקות שכאלה עמידות לאורך זמן רב.

מדבקות רשת

מדבקות רשת מחוררות ומודפסות מאפשרות הצללה וצפיה דרכן בו זמנית היות ואינן אטומות. הן אמצעי נהדר למטרות פרסום שונות – לחלונות רכבים ואוטובוסים בתנועה, חזיתות של חנויות ועוד, תוך שאינן מפריעות לשדה הראיה. ניתן להדפיס עליהן את לוגו החברה או מסרים אחרים לפרסום אפקטיבי.

מדבקות בגליל

כאשר קיים צורך בכמות גדולה של מדבקות ניתן להדפיס גלילי מדבקות שיכולות לשמש כחלק מאריזות המוצרים של העסק או למשל לאירועים מיוחדים כגון חתונות, ימי הולדת או מסיבות ואירועים. ניתן להדפיס את לוגו החברה, תמונות מיוחדות או מסרים שונים, והכל על גבי מדבקות במגוון של חומרים וגדלים.

מדבקות נייר

מדבקות אלה מודפסות על נייר כרומו מבריק או מט וניתן להדפיסן או בצבע אחד או בקשת צבעים מלאה. אלו הן המדבקות הפשוטות ביותר והן מיועדות לרוב לשימוש המוני. הן בעלות דבק סטנדרטי או מוחלש כך שיהיה ניתן להסירן בקלות יחסית. נהדרות לסימון מוצרים, לתעשיית התרופות או המזון, תעשיית חומרי הניקוי ועוד.

מדבקות ויניל

 מדבקות ויניל עשויות מחומר פלסטי איכותי עם דבק וצבעים המחזיקים מעמד לאורך זמן באופן ספציפי גם תחת הגשם ובשמש. בקבסה ניתן להזמין מדבקות ויניל שכאלה בכל צבע, צורה וגודל – מקטנות ועד מדבקות שילוט גדולות במיוחד

מדבקות קיר

בעזרת מדבקות קיר ניתן לעצב את הבית כיד הדימיון הפורה עליכם! בין אם תחפצו להעניק לקירות הבית בסלון, במטבח, בחדר השינה או חדר הילדים, כמו גם לרהיטים או לחפצים את מגעכם האישי, נוכל לעצב עבורכם מדבקות מדליקות שישמחו אתכם בכל פעם מחדש. את המדבקות ניתן להסיר ולהדביק שוב בקלות וללא כל סימנים שנשארים.

טפטים 

את הטפטים שלנו ניתן להדביק על קירות, ארונות, שולחנות או משטחים. הם ישדרגו כל אחד מהם בצבע, בטקסטורה, בדוגמאות או בכל אופן גרפי אחר שנבחר. זהו פתרון קל וזול לשדרוג משמעותי של עיצוב החללים והרהיטים שלכם עם אינספור וריאציות של צבעים וצורות. בואו אלינו ונשדרג ביחד את סביבת המגורים שלכם.

מדבקות לעיטוף משאיות

מדבקות אלו הן אחת מאפשרויות המיתוג והפרסום האפקטיביות ביותר מאחר ולשטח הפרסום הגדול שעל משאיות ורכבים בתנועה חשיפה רבה לנהגים וצופים רבים מהצד. בכבישים ובפקקים, בפריקה ובטעינה, וגם בזמן שהרכב אינו נמצא בשימוש, הפרסום הוא לאורך זמן – ויכול להוות חלופה ולכל הפחות תמיכה בשכירת שטחי פרסום לתקופות. בין אם בצידי או מאחורי כלי הרכב, כל צד מקבל את החשיפה המעוצבת הנוספת בעבור עסקכם!